POBYT V PYRAMIDĚ

Léčivá, transformační, uzdravující pyramida ve Vyškově

Pyramidy jsou po celém světě již tisíce let a vědění jejich využití se dostává postupně zpět do lidského povědomí. Mají různé tvary i materiály ze kterých byly postaveny. Každá pyramida dle specifikace měla různý účel. 


Naše pyramida je ve zmenšené podobě Cheopsovy pyramidy, postavena v Gíze ( Egypt). Pyramidální energie má obrovský pozitivní vliv na naše zdraví i celkový život. 


Pyramidální energie a její léčení prohlubuje stav vědomi kdo jsme a pomáhá nám osvobodit se od všech hranic omezenosti . Dává nám tak sílu jít cestou svobodného tvoření a růstu duchovního poznání a rozvoje. Léčí postupnými kroky, revitalizuje fyzické tělo, vnitřní orgány i buňky. Harmonizuje a nastavuje matrice zdraví, čistoty do plného potenciálu. Uzdravuje jak na fyzické úrovni tak i na mentální úrovni. Pozvedá naši vibrační úroveň.


Aktivuje v nás tak vnitřní vědění a dává nám odpovědi na naše otázky. Pyramida je silný energetický zářič, neboli rezonátor. Energie je přijímána do prostoru pyramidy kde se kumuluje a prostupuje skrze tělo.


Energie vstupuje tak do hloubky samotného jádra buněk a obnovuje jejich plnou funkci . Dodává tak energii fyzickému tělu v plné čistotě této energie. Energie zatím není běžně vidět lidským okem pro každého člověka, ale je cítit ve formě vibrace. Stejně jako myšlenky proudící hlavou jsou nefyzické a přitom víme že existují. Stvoření života je složeno z energie a informace. Každá energie přináší určitý druh informace a vibrace. Energie je tak prostupována do jádra našich buněk těla. Každá buňka žádá jako my fyzické bytosti o plné projevení našeho potenciálu zdraví, radosti, lásky, harmonie , vnitřního klidu a růstu k plnému poznání a pochopení stvoření života. 


Pomáhá uvolnit stres a navodit hluboký stav klidu a vyrovnanosti. Navozuje hluboké stavy lásky , radosti a harmonie. Energie je přijímána z hlubokého vesmíru ( zdroje) a vy se stáváte tou energií která vás uvádí do stavu harmonije. Tato vysoko vibrační energie pomáhá uzdravovat ,léčí fyzické i psychické disharmonické stavy ve spolupráci s vaším vědomím stavem fyzického bytí. Uvědomování si toho kým jste.

Pyramida a její účel :
 • načerpání energie
 • harmonizace energetických center
 • transformace
 • léčí, uzdravuje , regeneruje, zvyšuje imunitu, omlazuje
 • energetické pole pyramidy dává do rovnováhy naše biopole
 • harmonizuje nepříjemné pocity stresu, smutku, strachu, samoty a jiných pocitových vjemů
 • meditace
 • relaxace, načerpání nové síly
 • rozvíjí mimosmyslové vnímání
 • dává možnost vidět svět z jiného úhlu pohledu
Pro koho je vhodná pyramida?
Pyramida je vhodná pro každou lidskou bytost vykonávající fyzicky nebo psychicky náročnou, ale i nenáročnou činost. Kdo se cítí , vyčerpaný , unavený , nemocný nebo ve stresu. Má hluboký uvolňující účinek od napětí.
Co umí pyramida navíc ?
V pyramidě lze harmonizovat energetické zářiče. Například kameny, ale můžete také nabíjet touto energií čistou vodu která má podobnou strukturu jako voda v buňkách a přináší tak silný a blahodárný očistný a revitalizační účinek.
Jak Vám zpříjemníme pobyt v pyramidě ? 

Pobyt v pyramidě je doplněn vedenou meditací k ještě silnějšímu prožitku a změně. Meditace je nahrána v prostředí českých lesů. Podpoří tak dostatečně silnou pyramidální energii k ještě hlubšímu uvolnění a procesu. Příjemnou vůní vonných esencí.

Co sebou ?
 • Šátek na zakrytí očí a malý ručník pod hlavu
 • Sluchátka : jack 3,5mm
 • ( v případě že požádáte o pobyt v pyramidě bez řízené meditace doporučuji špunty do uší

 Jak dlouho budu v pyramidě ?                                                                                                                   Doporučená délka pobytu 30 - 45 minut . Pokud jste u nás poprvé bude stačit 30 minut

Kolik nás tam bude ?                                                                                                                                                                    Pyramida je určena pro 1 osobu. Pokud jste pár vyhovíme Vám. Bude sice těsnější ale aspoň se přitulíte jeden k druhému...


Jak to bude probíhat ?                                                                                                                                                  Po vstupu do prostoru pyramidy položíme Váš ručník na polštář z hygienických důvodů. Ulehnete na karimatku, hlavu položíte na polštář a do uší vložíte sluchátka. Zavřete oči, překryjete šátkem nebo tím co si přinesete na zakrytí očí. Pokud budete chtít jen zavřít oči je to také možné.

Poté připojíme sluchátka a jdeme na to ...jen ležíte a vnímáte můj hlas který vás povede. Konec meditace Vás vyzve k otevření očí. Kdyby jste usnuly není se čeho obávat. Probudíme jemným dotykem na vaši ruku.A je to. Nyní jste TADY a TEĎ.


Kdy mám přijít znovu do pyramidy?                                                                                                                     Není to ničím ohraničené. Řiďte se pocitem ten Vám vždy ukáže směr a vhodnou dobu. Až to budete cítit že TEĎ je ta vhodná doba jít znovu pro nové poznání a pocit.                                                                                  

Co bude potom ?                                                                                                                                                      Pokud budete cítit že potřebujete další informace nebo podporu a popovídat si o Vašich prožitcích můžete si dohodnout termín konzultace nebo terapie. Vše záleží jen na Vás.                                                             

Kolik zaplatím za pobyt v pyramidě a jak?                                                                                                         Pobyt v pyramidě - cca 40 minut  300,- Kč/ osoba                                                                                                 Platba probíhá v hotovosti na místě kde vystavíme účtenku. 

 Kde Vás najdu ?                                                                                                                                                        Harmonije , Dobrovského 3, Vyškov 68201 , výtahem do 4.poschodí , dveře 4.13 naproti schodišti

Jak se mohu objednat ?                                                                                                                                            Stačí když vytočíte číslo 608949671 . V případě že se nedovoláte zavolám Vám zpět jak jen to bude možné. Můžete také využít  rezervační formulář

Těšíme se na Vás