LÉČIVÉ RUCE

Každý máme darem své ruce. Můžeme s nimi pracovat nebo dělat spoustu věcí. Třeba uzdravovat své nebo něčí tělo. Náš organismus je shluk energie a informace v nekonečném poli. Tak jak fyzické tělo funguje, samo dýchá, tluče srdce atd. neboli je řízeno vyšší inteligencí zdroje. Ruce vyzařují energii, která proudí skrze celý náš energetický systém fyzického těla. Když Vás něco začne bolet aniž byste si to uvědomili první co je položíte na dané místo ruku. Z rukou proudí inteligentní energie která ví kam má směřovat a kde je zapotřebí. Dodává do místa tak potřebné množství energie a zároveň i informaci. 

Není třeba nad tímto procesem přemýšlet nebo ho jakkoliv řídit vše se děje samo v danou chvíli. Nic neděláte vše se odehrává samo. Energie lásky, soucitu, zdraví, radosti a pochopení proudí přiložením rukou na dané místo a směřuje tam kde je jí třeba. 

Energie se bere z nekonečného oceánu zdroje.

Tuto službu provádím přikládáním rukou na dané místo nebo do oblasti kde vnímám že je třeba ruku položit. Ruka se může těla dotýkat, ale nemusí. Záleží na dané situaci a okamžiku kde se řídím intuicí a informacemi které vnímám z vašeho energeticko informačního pole. Vše je směřováno k vašemu porozumění vzniklé situace.

Doba vyzařování je cca 10-15 minut. Budete sedět nebo ležet v úplném klidu a necháme energii pracovat skrze mé ruce. Doporučuji návštěvu vyzařování několikrát opakovat. Službu provádím pouze ve Vyškově a cena služby je dobrovolná. U této služby neposkytuji žádné další informace ale můžeme se domluvit na případné konzultaci. Lze energeticky léčit,uzdravovat nebo harmonizovat  fyzický i mentální stav.

Vše je na Vás jsem jen prostředníkem této energie. 

Neočekávejte, nepožadujte žádný okamžitý zázrak a nic co by tento proces mohlo zpomalovat nebo ovlivňovat. Vše se odehrává plynulou cestou změn tak jak má. Dovolíte tak sobě i energiím tu nejlepší možnou změnu vašeho těla i mysli.

Objednat se můžete zde