INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE S TERAPIÍ

BUDEME SI POVÍDAT, NASLOUCHAT, POZOROVAT A  PRAKTIKOVAT


Změň svůj život

Neznamená když nám něco nevychází tak jak si myslíme že je to špatně. Není to tak. Je to kontrast který nám v životě ukazuje kam chceme jít a kam směřujeme. Jen si to uvědomit co se děje v přítomnosti.


Důležitá je praxe a prožitek společně s uvědoměním. 

Tato služba probíhá ve dvou částech.  Mohu použít slovo "duální". Jste tu jen vy a já. Nejdříve budu naslouchat já vám a poté budete naslouchat vy  mě. Budeme pracovat s energií, informací a vnímáním těla, myšlenky.

Pomohu vám překlenout Vaše hranice omezení /strachu, nemocí a emocí nebo jakéhokoliv omezení které vás trápí/ a vyjádřit to co cítíte a kam chcete jít. Je jedno jaká to bude cesta , ale bude cestou naplnění , uvolnění a pocitu štěstí z toho že zvládnete všechno co Vám život přináší , ať už je situace  jakákoliv.

To co vnímáme ve hmotném světě není to co opravdu chceme. Je to hra iluzorních obrazů které vznikají a zanikají a proto není co ztratit. Když něco končí nebo odchází, přijde nové. Pro nové pocity, zážitky a zkušenosti. Je to jako východ a západ slunce, který nelze zastavit.

V této oblasti není nikdy nic stejné. Každý člověk je jedinečný a má svá  vlastní nastavení a hranice. Tyto hranice společně posuneme k uvědomění si životních situací, změn a postupu dále ve vašem životě. K vyřešení záležitostí z jakékoliv oblasti vašeho života. 

TY jsi tím řešením a já tě povedu do doby než si uvědomíš svou sílu která je v tobě. V tu chvíli už nebude třeba moje přítomnost PROTOŽE BUDEŠ VĚDĚT ŽE ŽIVOT SE TVOŘÍ SKRZE TEBE.

Ke změnám  dojde vždy s vaším přičiněním. Provedu vás, zaktivujeme informace a dodáme jim energii aby byli aktivní.. /VIDITELNÉ/ a uvědomělé.

Ta síla energie je uvnitř vás jen ji uvedeme do pohybu.

Kdo se dívá skrze oči? Kdo poslouchá? Kdo myslí? Kdo vnímá? 

Kdo je ten který pozoruje hru odehrávajících se dějů a situací?

Lze to zjistit jen ponořením se do zkušenosti KDO VLASTNĚ JSEM 

Životní změny lze pozorovat okamžitě , ale ne vždy. Někdy  to trvá i delší čas než projdete stavem transformace. Transformace je přesunutí pozornosti nebo uvedení změn v životě, které požadujete nebo je požadováno ze strany zdroje, vesmíru, boha, duše nebo jak to nazveme není důležité. Vnímání života i sebe z přítomnosti. 

Nepozorovat život jen v minulosti co bylo nebo v budoucnosti co bude. Vše se odehrává jen TEĎ

TEĎ čteš tento obsah. To je přítomnost na kterou jsi naladěná/ý

Vše je v nás jen pozorujeme a hrajeme hru životních zkušeností. Záleží jen na nás jak rychle a co v životě prožijeme. 


Cena služby  500,- Kč  45 minut    délka terapie  cca 2h  nepřetržité komunikace a praxe.

Cena služby platná od 1.9.2019