HARMONIZACE PROSTORU

Dnes je ta správná doba Vám ukázat cestu k harmonizaci prostor.
Prostory, které vnímáte energeticky že Vám nevyhovují nebo se v nich cítíte nepříjemně, popřípadě jsou narušené jinými energetickými vlivy můžete harmonizovat. Prostory doporučuji znovu harmonizovat v 5 měsíčním intervalu popřípadě i dříve jak uznáte za vhodné.

Vše je o tvoření si vlastního prostoru a energiích, které chci cítit a vnímat skrze emoční a fyzické tělo. Je to neustálé utváření své reality .Jakmile přesměrujete pozornost energetických vlivů, které jsou nevhodné pro Vás i Vaše blízké v příslušném prostoru na energetické vlny myšlenky stavu které jsou příjemné, čisté a harmonické bude Váš prostor toto frekvenční pole vyzařovat. Poté budete tento prostor cítit harmonický a příjemný.

Proč harmonizovat pravidelně ?

Každý pohyb v prostoru přináší novou a jinou energii. Když se v prostoru pohybuje více lidí , každý má jinou vibrační energii a tím se energie mísí s energiemi z prostředí ve kterých se pohybujete a vnášíte je tak do prostoru který je pro vás domovem nebo místem pohody a relaxace. Vnášíte tak energetické shluky různých energií. Energetické shluky na vás ulpívají v zaměstnání, obchodech nebo společenských prostorách. Tyto energie nemusí být ve vibrační shodě s vaším energeticko informačním polem, které je pro vás pocitově příjemné.

Máte-li zkušenosti a víru ve věcech mezi nebem a zemí tak to hravě zvládnete sami

Pokud nevěříte v neviditelné energie můžete si prostor očistit pomocí mořské soli.
Do každého rohu místnosti vložíte čtvereček papíru na který nasypete 1 polévkovou lžíci mořské soli. Po 24 hodinách odstraňte a spláchněte do záchodu . Opakujte pokud neucítíte změnu v prostředí.


Další možností je křišťál.
Je to čirý krystalický křemenný kámen. Harmonizuje, očišťuje, chrání a dodává sílu. Nejúčinnější očistný kámen na světě.
Křišťál vložíte do každého rohu místnosti. Po 24 hodinách odstraňte a křišťál umyjte čistou , nejlépe rozmraženou vodou nebo můžete křišťál položit na hodinku na slunce nebo do proudu řeky potoka. Poté můžete křišťály opět rozmístit do místnosti a jednou za měsíc je očišťovat.


Pokud si myslíte že to nezvládnete, pomohu Vám tuto změnu ve Vašem prostředí uskutečnit a uvézt do harmonického stavu. Vše je vždy na Vás a proto je důležitá spolupráce.

Co budete potřebovat:
rukou načrtnutý jednoduchý schématický nákres vašeho domu s umístěním místností a popisem , kuchyň, obývací pokoj, ložnice, pracovna atd. . Poschodí pokud bydlíte ve vícepodlažním domě. Celkovou rozlohu domu, bytu nebo prostoru v m2 a adresu.


Je pouze na Vás co je pro Vás příjemné, krásné, harmonické a v souladu s Vaším polem působnosti.


  • Harmonizace prostor probíhá vždy dálkovou formou. Je také možnost kdy mohu přijet osobně na prohlídku prostor.

  • Cena služby do 100 m2       1500,- Kč

                                 nad 100 m2           15,- Kč/m2

  • V případě osobní prohlídky prostor se připočítáva cesta 5,-kč/km